HurSoft Depo Stok Programı

Depo ve stok takip programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 16,8 MB
  • Version 2.10
  • Dil Türkçe
  • Firma HurSoft
HurSoft Depo Stok Programı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir stok programıdır. Karmaşık stok işlemleri içermeyen basit ve kullanışlı bir uygulama.

HurSoft Depo Stok Programı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir stok programıdır. Karmaşık stok işlemleri içermeyen basit ve kullanışlı bir uygulama.

 

Program ile ürünlerinizi, tedarikçi ve müşterilerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz. Programa kolay veri aktarımı mevcuttur. excel de hazırladığınız müşteri, tedarikçi ve ürünler gibi bilgileri programa kolayca aktara bilirsiniz. Programın kullanımı kısa yol tuşları ile hızlandırılmıştır.

 

Programın genel özellikleri ve içerisinde barındırdığı modüller ve özellikleri aşağıda sıralanmıştır ;

 

Stok Kart Kaydı; Ürünlerinizin kaydını yapabileceğiniz bölümdür. Ürünlerinizi gruplarına göre ayırıp alt gruplar oluşturup stoklarınızı tanımlayabilirsiniz. Stoklarınıza satışta veya alışta uygulamak istediğiniz iskonto varsa onları belirlemeniz mümkün. Ayrıca elinizde bulunmasını istediğiniz ürünlerin maksimum ? minimumum limitlerini belirleyerek, stoklarınızda limitlerin dışına çıkıldığı taktirde program otomatik olarak sizi uyaracaktır. Marka, model, cinsine, deposuna, üretilen firmasına ve barkoduna göre malzeme kayıtlarınızı yapmanız mümkün.

 

Cari Kart Kaydı; Sınırsız sayıda müşteri, satıcı ve banka için cari kart oluşturabilirsiniz. Cari Kartlarda firmalara ait "Firma Kodu, firma adı, firma yetkilisi, yetkili ünvanı, firma türü (müşteri-satıcı-banka), telefon ve faks no, adres satır 1,adres satır 2, adres satırı 3, vergi dairesi, vergi no, kur sembolü, dönem başı borç, dönem başı alacak ve kredi tavanı ve özel not girişi yapabilirsiniz. Firma bazında cari hareket kartı, cari raporlar, cari bakiye dökümü, cari mutabakat metni dökümü, cari tahsilat için döküm, fatura bazında ödeme takip sistemi, carilerinizin adres, telefon, faks, e-mail,... vb. bilgiler kayıt edilerek ayrıntılı olarak listeleri alınabilmektedir.

 

Stok Giriş İşlemi; Stoğunuza giren malları stok kartlarına işlemek için kullanılmaktadır. Alış işlemleri menüsündeki opsiyonları kullanarak fatura kestiğinizde veya üretim işleri menüsünde üretim yaptığınızda stok girişleri program tarafından otomatik yapılır. Bunların dışındaki girişleri-örneğin programı ilk defa kullanıyorsanız, sene başındaki stok mevcudunu- buradan yapabilirsiniz.

 

Stok Çıkış işlemi; Stoğunuzdan çıkan malları stok kartlarına işlemek için kullanılmaktadır. Satış İşlemleri menüsündeki opsiyonları kullanarak fatura kestiğinizde veya Üretim İşlemleri menüsünde üretim yaptığınızda stok çıkışları program tarafından otomatik yapılır. Programın Fatura-İrsaliye ve Üretim modüllerini satın almamışsanız, mal çıkışlarını sadece bu opsiyonu kullanarak yapabilirsiniz.

 

Stok Sipariş İşlemleri; İşletmelerin alınan ve verilen siparişlerinin takibindeki güçlükleri gideren, seri ve planlı mal teslimini sağlayan bir programdır. Alış ve sipariş işlemlerinin kolayca ve hızlı bir şekilde ayrı ayrı takibini yapabilirsiniz.

 

Fatura İşlemleri; İşletmelerin fatura işlemlerinin hızlı ve diğer işlemlerle direkt entegre olarak yürütülmesi imkanını getirmektedir. Programın diğer modüllerle entegrasyonu tamamen otomatik olup ara dosya transferleri söz konusu değildir ve aynı fatura dahilinden hem entegre hem de bağımsız kayıt düşme imkanı mevcuttur.

 

İrsaliye İşlemleri; Alım ve satım irsaliyelerini ayrı ayrı kaydederek takip etme, önceden girilmiş irsaliyelerin dökümünü ekrana getirme, irsaliye raporlarının Excel bağlantısı ile entegre çalışması, irsaliyede yapılan iskontoların faturalaştırma işlemi ile muhasebe fişinde mal hesabı veya iskonto hesaplarını parametreye bağlı olarak işlenmesini buradan yapabilirsiniz.

 

Çek Senet İşlemleri; Cari hesap işlemlerine bağlı olarak her türlü çek senet işlemlerinin takibatına imkan vermektedir. Sisteme girişi yapılan her çek ve senedin detaylı bilgilerinin kaydedilmesi, her türlü banka işleminin takip edilmesi, çek/senet işlemleri sırasında her türlü masrafın tahakkuku ve ilgili hesaplara kaydedilmesini bu opsiyondan yapabilirsiniz.

 

Stok Banka İşlemleri; Çoklu döviz cinsinde banka hesapları tanımlayabilme, çoklu döviz cinsine göre günlük banka hareketleri girebilme ve firmaya göre takip edebilme, sınırsız sayıda banka kartı tanımlayabilirsiniz. Her bir bankaya ait banka giriş çıkış işlemlerini dolar, euro, GDP ve TL bazında takibini yapabilirsiniz. Hangi bankadan ne kadar giriş olmuş hangi bankaya ne kadar çıkış olmuş kolayca görülebilir.

 

Kasa İşlemleri; Farklı sektörlerde faaliyet gösteren her ölçekte firmanın kasa işlemlerini verimli bir şekilde bilgisayarda takip edebilmesini,  Muhasebe modülü kullanmayan veya muhasebe işlemlerini dışarıya tutturan işletmelerin her türlü kasa giriş çıkış işlemlerini takip etmelerini, döviz kuru bazında kasa tanımlayabilme ve takibi, gün bazında firma, bankaya göre kasa hareketi girebilme ve harcama tiplerine göre gruplama işlemleri yapılmaktadır.

 

Genel Tanımlar; Firma tanımı, stok grup tanımı, cari grup tanımı, marka tanımları, model tanımları, firma tanımı, yetki tanımı, kullanıcı ve yetki tanımı, depo tanımları, şablon tanımı ve SMS hesap tanımı gibi bilgilerin tanımları yapılmaktadır.

 

Raporlar; Programları serisine dahil olan herhangi bir veri dosyasındaki bilgilerin çeşitli kriterlere göre sorgulanıp kullanıcıların isteklerine göre raporlar üretilmesinde kullanılmaktadır. Bilgisayar programlama mantığını bilmeden her kullanıcının rahatça kendi raporlarını düzenleyebileceği kolaylıktadır.

 

 

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda yada kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonu için üretici ile irtibata geçiniz.

HurSoft Depo Stok Programı indir